Cześć tu Ela i Krzysiek – świetnie że do nas wpadliście:)

      Jesteśmy radosnym małżeństwem fotografów:). Specjalizujemy się w fotografii ślubnej, ale z chęcią zrealizujemy dla Was także sesję dziecięcą, rodzinną czy okolicznościową. W fotografowaniu poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli niepowtarzalności i ulotności chwili. Stale pogłębiamy swoją wiedzę, szukamy inspiracji…

     Nasza fotografia ślubna nastawiona jest na naturalność i ukazanie emocji. Ofertę kierujemy dla osób, które cenią piękne wspomnienia i dla których fotografia stanowi ważny punkt w przygotowaniach do ślubu.  

    Rodzina jest dla nas priorytetem – jesteśmy szczęśliwymi rodzicami trójki urwisów Lilianny, Wiktorii i Szymona.

   Fotografia ślubna to nasza inspiracja. Fotoreportaż ślubny możemy wykonać razem albo w pojedynkę.

Wykonamy dla Was piękne zdjęcia ślubne pełne emocji, które staną się pamiątką na długie lata. Wielkopolska to nasz główny obszar działania, ale fotografujemy w całej Polsce.

Sfotografujemy dla Was również ślub za granicą.

Razem tworzymy markę eliFOTO

Fotografia ślubna Wągrowiec

Krzysiek +48 791 520 027

Ela + 48 791 777 201

kliknij w FORMULARZ i napisz do nas:)

Skontaktujemy się z Wami jak najszybciej się da:)

Można by długo pisać o sobie, poniżej kilka sów o nas od naszych par z którymi mieliśmy przyjemność pracować:

Dorota i Eryk:

„Jak najbardziej polecam Elę i Krzysia! Zdjęcia mówią same za siebie, są piękne, pokazują wszystkie najważniejsze chwile w piękny sposób. Widać, że to fotografowie z pasją. Zdjęcia ukazują prawdziwe emocję uchwycone zarówno podczas uroczystości jak i podczas wesela. Atmosfera w trakcie sesji bardzo swobodna, wesoła, uśmiechy same pojawiały się na twarzy, dlatego zdjęcia wyszły naturalne. Trudno wybrać najlepsze, wszystkie są piękne. Szczerze polecamy!”

Małgosia i Szymon:

„Fantastyczne zdjęcia Eli i Krzysia sprawia, ze dzień naszego ślubu i wesela pozostanie dla nas niezapomniany! Pięknymi i naturalnymi kadrami zachwycali sie znajomi i cala rodzina, o nas nawet nie wspominając. Totalny profesjonalizm połączony z luzem sprawił,        ze na sesji zapominaliśmy momentami, ze jesteśmy w ogóle fotografowani. Za te wszystkie cudowne zdjęcia stokrotne dzięki! Lepszych nie znajdziecie!”

   Marianna i Kamil:

„Piątka z plusem!
Fenomenalny duet Ela i Krzysiek godni polecenia z czystym sumieniem. Para bardzo profesjonalna, kreatywna z głowami pełnymi pomysłów, wykonująca swoje zadanie ze znakomitymi efektami przy jednoczesnym braku rzucania się w oczy zarówno podczas przygotowań, ceremonii i wesela. Pomimo mojej wrodzonej niechęci do pozowanie do zdjęć efekty okazały się cudowne. Sekret? Zdjęcia nie są pozowane, oni naturalnie uchwycają najpiękniejsze chwilę i za to im dziękujemy. 🙂 poza tym są świetnymi, pozytywnymi ludźmi. Polecamy polecamy polecamy :)”

Zuzanna i Marcin:

„Dziękujemy za świetną współpracę! Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Udało Wam się uwiecznić wszystkie niezapomniane chwile i kolory ze ślubu i wesela, a wspaniała atmosfera sesji plenerowej jest widoczna na każdym zdjęciu. Dziękujemy również bardzo za wspaniały fotoalbum, w którym dobrane przez Was zdjęcia stworzyły piękną kompozycję i będą pamiątką na długie lata 🙂 Wszystkim polecamy współpracę z EliFoto :)”

Zosia i Wojtek

„Dzięki EliFOTO mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Otrzymaliśmy piękne zdjęcia, eleganckie albumy, miłą obsługę oraz profesjonalne podejście do tematu 🙂 Bardzo ciepło wspominamy ślub i sesję plenerową. Dzięki podejściu Krzysia przed obiektywem czuliśmy się swobodnie, a i zdjęcia wyszły jak z bajki 🙂 Wszystkim szukającym fotografa na ich najważniejsze wydarzenie w życiu z pełnym przekonaniem możemy polecić Krzysia i Elę.”

Ewa i Marcin

„Z całą pewnością chcielibyśmy polecić duet eliFOTO wszystkim nowożeńcom. Ze strony eliFOTO otrzymaliśmy elastyczność, pełne zaangażowanie, profesjonalizm. To dwie osoby, które wzajemnie się wspierają i uzupełniają podczas wykonywania zdjęć. Świetnie wykonany album oraz wszystkie zdjęcia w dobrej jakości, które otrzymaliśmy na dedykowanym pendrive’ie będą pamiątką na lata. Polecamy, Ewa i Marcin”

Ania i Dawid

„Profesjonalne podejście oraz praca na najwyższej jakości sprzęcie dały wspaniały efekt końcowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i każdemu kto ceni sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście możemy z czystym sumieniem polecić tych fotografów nawet do najtrudniejszych sesji zdjęciowych.”

Paulina i Mateusz

„Każdemu możemy polecić współpracę z duetem Elifoto. W czasie naszego wesela współpraca wyglądała niezwykle profesjonalnie. Sesja zdjęciowa była zrobiona zarówno według naszych pomysłów jak i wg EliFOTO. Pomimo że wymagała od fotografów dużego nakładu pracy nie było żadnych sprzeciwów z ich strony jak zaproponowaliśmy sesje w dwóch różnych miejscach. Same zdjęcia wykonane niezwykle starannie, ciekawe ujęcia, uchwycone szczegóły. Do tej pory sprawia nam radość oglądanie efektów ich pracy. Prywatnie niezwykle miła i pogodna para”

Daria i Norbert

„Śliczne podziękowania dla Eli i Krzysia za kawał dobrej roboty! 😉 Wspaniałe ujęcia, profesjonalny projekt albumu i przede wszystkim świetny kontakt to tylko kilka powodów, dla których bez chwili zastanowienia możemy polecić „eli FOTO” wszystkim zainteresowanym!”

Natalia i Mateusz

„Zdjęcia z naszego wesela są po prostu fenomenalne! Nie wspominając o albumie który fascynuje swoim stylem i klasą. Goście jak również my jesteśmy zachwyceni! Serdecznie polecam Elę i Krzysia bo naprawdę warto!”